Kilis Hududeli Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Gazi Proje Danışmanlık

İLANLAR

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ

M. Sanlı Sağlık Meslek Lisesi 2010-2011 eğitim yılının yıldızı

M. Sanlı Sağlık Meslek Lisesi 2010-2011 eğitim yılının yıldızı

Tarih 31 Ocak 2012, 10:11 Editör EDITÖR

Mehmet Sanlı Sağlık Meslek Lisesi 2010-2011 eğitim ve öğretim yılında başarıdan başarıya koştu

Mehmet Sanlı Sağlık Meslek Lisesinin 2010-2011 eğitim ve öğretim yılında başarıdan başarıya koştuğu ve birçok plaket ile taktir belgesi kazanmasının yanında, bu dönemde mezun olan öğrencilerin içinden üniversiteye giremeyen bulunmadığı bildirildi.

Mehmet Sanlı Sağlık Meslek Lisesinin aynı dönem içinde örnek okul seçildiği ve bunun yanında eğitim ve öğretim için en elverişli okul olduğu ayrı ayrı verilen belgelerle tasdik edildi.

2010-2011 eğitim ve öğretim yılında beyaz bayrak kazanarak en temiz okul hüviyetine de sahip olan Mehmet Sanlı Sağlık Meslek Lisesi ayrıca Cumhurbaşkanlığı tarafından ‘Her ilden bir yıldız’ projesine de yine aynı okul öğrencilerinden Bahar Yalaza katılarak, üniversite hayatı boyunca karşılıksız burs almaya hak kazandı.

Bunun yanında aynı dönem içinde Türkiye Büyük Millet Meclisinde aynı okul öğrencisi Emiş Sabırsuyu Kilis’i temsil etmeye hak kazandı.

Böylesine başarılı bir okulun öğrencileri için, Okul Banisi Sayın Mehmet Sanlı da hiç bir fedekarlıktan kaçınmayarak, aynı okul bahçesine inşa etmeye başladığı 5 katlı yurt binası için kolları sıvadı ve bu binanın 4. katına kadar kaba inşaasını tamamladı.

Yurt binasının oda tipinde dizayn edileceği ve her odanın içinde banyo ve tuvaletinin bulunacağı belirtilmekle birlikte, tüm müştemilatının yine Mehmet Sanlı tarafından karşılanarak, 5 yıldızlı otel konforunun hakim kılınacağı bildiriliyor.

Hayırsever Hemşehrimiz Mehmet Sanlı’nın oğlu Sayın Abdullah Sanlı ise, babasının yaptığı hayri hizmetlere bir de kendisi eklemek sureti ile okul idaresi tarafından seçilen 10 öğrencinin her birine her ay karşılıksız burs vermeye başlamış olması, Sayın Abdullah Sanlı’nın da babasının izinden gideceği sinyallerini veriyor.

Bu haber 10602 defa okunmuştur.

  Paylaş Delicious   FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Gece Bekçisi Olmak Suç Mu ?

Gece Bekçisi Olmak Suç Mu ? Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Kilis’imizi en iyi şekilde tanıtarak gerek açılan k...

Nakliyecilerin Sorunları Görüşüldü

Nakliyecilerin Sorunları Görüşüldü Kilis’in Öncüpınar Sınır Kapısı’nda yaşanan aşırı yoğunluktan dolayı nakliyeciler in yaşadıkları sıkıntıların aşıl...
ENDÜLÜS’TEN SELAM GETİRDİM06 Mayıs 2014

GAZETE MANŞETLERİ


LİNKLER

ÖNEMLİ LİNKLER

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

© 2007-2012 Sitemizden Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Köşe Yazılarından Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yönetim Paneli | İletişim

Altyapı: MyDesign